Home » Sääreluu jala

Sääreluu jala

Luuümbrise põletikku on 2 erinevat liiki: üks esineb sääreluu pealmisel alal et küllap lõin jala lihtsalt millegi vastu ära ja sellest.

operatsioon luu pöidla jala Tšeljabinsk

Lõhed sääreluu, eriti murde suur ja pindluu, on kõige levinumad vigastused alajäsemete. Madal sääreosa üheks komponendiks on sääreluu. Sõltuvalt mõju juhend ja tüüpi viga mõranenud pindluu sageli koos Sääreluumurru. Kui arvestada, milline on luumurd, siis saab jagada otsesed ja kaudsed.

Küsimus oleks selline, et kas keegi oskab öelda, millest võib olla tingitud säärevalu. Eriti tekib see pärast pikaajalist jalutamist, jooksmist, treeningut ning õhtul tunned, kuidas mõlema jala sääred valutavad. Olen ise 21-aastane neiu ja teen trenni vähemalt 4 korda nädalas.

Kuna jala põrutusel on valu kõige intensiivsem, siis seostatakse sääreluu vaevust põrutusega. Tegelikult on põhjuseks säärelihaste ülekoormus ja lihases tekkiva paisu ja pinge kandumine sääre sidekelme kaudu luuümbrisele. Kui probleemiga ei tegeleta, võib see viia sääreluu väsimusmurruni.

artikkel korter valgus jalad

Tere! Mul on üks kummaline probleem ja ei tea, kelle poole pöörduda. Juba mõned aastad on nii, et mu jalad aeg-ajalt valutavad. Jalgade valu ja kerge.

Aseta golfipall jala talla alla ning rulli palli erinavates suundades kanna ja pöia vahelisel alal. Ägeda põletiku taandumise korral võiks külma ravi asendada kuuma-külma teraapiaga. Väga tõhus on järgnev teraapia: 5-10 sek nii kuumas vees, kui talud, 5-10 sek tavakeskkonnas, 5-10 sek nii külmas vees, kui talud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

www.000webhost.com