Home » Ortoosid varvaste ülevaateid

Ortoosid varvaste ülevaateid

Toote kirjeldus. Eesmärk: korrigeerida varvaste asendit, hoiab varbaid üksteisest eraldi Näidustused: varvaste õige asendi soodustamine, vähendab varvaste.

luude kingad jalad

EsilehtTallatoedGeelist talla-ja kannatoedVarvaste tugi. Varvaste tugi. Varvaste tugi. 07/02/2016 by admin 1. Varvaste tugi. Silikoonist tugi varvaste vahele .

Ortoosid ja proteesid 06 (vahe alates 1cm), varvaste ja/või jalalaba osaline amputatsioon või kaotus, muskuloskeletaalsed deformatsioonid.

Ortoosid. Sukatooted. Taastusravivahendid. Tervisejalatsid ja tallatoed. Berkemann tallatoed. Bort tekstiilist ja silikoonist jalatooted. Pedag geeltooted. Pedag.

5 sept. 2007 vere voolu keha eraldatumatesse piirkondadesse - nt varvastesse ja sõrmedesse). Sotsiaalkindlustusamet keeldub tasumast laste ortooside eest, mis Anname ülevaate, kust saab ehtsat Armeenia šašlõkki või söeahjus .

Empatrax Tervisekauplus Liivalaia 32, Tallinn 10118. E T N R 9.00 – 17.00. K 9.00 – 19.00.

Valgus vs Varus stress küünarnuki

Ortoosid ja proteesid 06 varvaste omandatud deformsused (valgus/varus deformatsioonid, haamervarbad jm), kroonilised jalalaba/ hüppeliigese.

pehmendused varvaste, pöia ja kanna ning Achilleuse kõõluse piirkonnas hoiavad ära hõõrdumise ja villide Ortoosid. Vaata lisaks. Meditsiinilised.

Ortoosid on spetsiaalsed meditsiinilised abivahendid, Varvaste vale asend võib olla tingitud mitmesugustest põhjustest, nt trauma, kitsad jalatsid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

www.000webhost.com